Ndertim dhe renovim te shtepive deri ne finale

Shitet nga: naim 11 Sht 06:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bëjme projektimin dhe ndërtimin e objekteve të ndyshme , shtëpive individuale, objekte afariste ne menyr profisionale dhe cilsise se larte me materjal tonin po edhe me materjal te juajin sa per ilustrim keni disa nga plane tona qe ju ofrojme
Ndertimet realizohet nga ekipa e vet ndermarjes me provoj shum vjeqare, nderton ne sistemin (punimet e vrazhta) si dhe qelsat ne dor.
Për më shum informata mund të kontaktoni +nëpërmes nr.tel +37744 357 975 ose ne facebook (Plane te Ndertimit-shtepive) ju mirpresum ti shiqojme kerkesat e juaja drejt POASHTU BAJM DHE RENOVIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim