OXHAK PASTRUES.

Shitet nga: OXHAK PASTRUES 05 Dhj 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
PASTROJM :

- OXHAQET.
- KAMINAT
- KALLDAJAT E NXEMJEVE QENDRORE.

PËRVOJA DHE PAISJET NGA ZVICRRA.

PRONARI: SAMI SINANI.
TEL 044 643 682.
misam96@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim