Oferta Shporeta Alfa per nxemje qendrore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Musa Therm Sot 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

820 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Ofera dimrore!!! Kontaktoni

Bëjmë shitjen dhe montimin e shporetave alfa për nxemje qendrore.
- Shporet Alfa 22.5kw (furra më e gjerë)
- Shporet Alfa 27kw (furra më e ngusht)
Transporti gratis.
- Bëjmë instalimin e radiatorëve dhe nxemjes qendrore komplet.
Pranojme edhe kompenzime.
Për punën tonë ju japim garancion.

044 447 885 - 049 273 117
Facebook: https://m.facebook.com/Musa-Therm-147185915481551/?ref=bookmarks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim