Ofroj tenda karrika tavolina ne sherbim

Shitet nga: Driton Gerguri 14 Shk 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Ofroj sherbime per dasme dhe evente te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim