PARKET LAMINAT N.p.sh Hoti Design PARKET LAMINAT

Shitet nga: besim 25 Dhj 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
` n.p.sh
Hoti_Design
-Shitjen,montimin e Parketit
-Gdhendjen e parketit
-Shitjen,montimine Laminat
-Restaurimin dhe riparimin e të gjitha llojeve të Parketit
Ngjyrosjen e Parketit me ngjyra speciale....


Parketi I juaj së shpejti do të duket I Ri.

Mendoni për këtë!Ju me gjasë do të bleni Parket vetëm një here në Jetën Tuaj!!

Info:045 32 00 30
044 948 770
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim