Perpilimi i Projekteve per grante dhe subencione

Shitet nga: agron 07 Tet 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Perpilojm Projekt Propozime dhe biznes plane per grante dhe Subvencione ne Ministrin e Bujqesis, per kredi ne banka etj.

Menaxhim i projketeve,
Menaxhim bizneseve,
Konsulenc Biznesi

Rregullim i dokementacionit per hapje te firmave te rjea, informacine te ndryshem per biznese si analiza te tregut analiza te konkurrences,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim