Plane per shtepi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ..... 12 Dhj 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Plan per shtepi banimi

Perdhesa---
1.Parahyrje, 2. Banjo, 3. Dhome pune apo biblotek, 4. Sallon, 5. Kuzhine , 6. Shpajz.

Kati I ---
3 dhoma gjumi , 2 banjo , 2 ballkona
Mund te behen edhe ndryshime sipas deshires se klientit .
Dimensionet jane 10.45x10.65

Dizajni i oborrit vjen gratis.

Po ashtu projektojm sipas kerkesave tuaja
Qmime teper te volitshme,

Info. +38649823139, viber dhe whats ap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim