Rent a car 'BESI'

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rent a car besi Sot 02:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
leshojm vetura me qira prej 15 ,25,30,35,40 euro, nvaret prej kohes qe mirret dhe vetures se cilen e zgjedhni,
- posedojmë vetura Automatik dhe Manual si dhe me 7 ulëse
-veturat jan te gjitha me klim dhe ne gjendje te rregullt teknike.
-Veturat tona mund ti merrni edhe ne Airoport
-veturat ipen prej 3 dit e lart.
kontakti 044237567 dhe 049237567 dhe ne viber 049237567 si dhe permes E-mailit


......bmw audi golf mercedes ford fiat volvo sharan shkoda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim