Stufa kalda për nxemje qendrore me dru qymyr pelet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Musa Therm Sot 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Oferta dimerore!!! Kontaktoni.

Shesim dhe montojmë kaldatë me licencë Sllovene:
-(Stufa) Kalda me dru
-(Stufa) Kalda me Pelet
Deri 32 kw 850 € (me dru)
Deri 40 kw 950 € (me dru)
Deri 50 kw 1030 € (me dru)
Garancion 5 vite.
Cmime te volitshme, aksione per pranvere.
-Bëjmë instalimin e nxemjes qendrore komplet. Punojmë me bakër dhe INOX, sistem më I ri dhe më i mirë se bakri. 15% më I shtrenjtë.
Për punën tonë japim garancion.
044 447 885 - 049 273 117
Viber: +386 49 273 117

Verejtje: Kaldat me pelet kane nje vecanti qe nuk e kane te tjerat, nese do ta perdoresh me dru, nuk ka nevoje te hiqet breneri (flakadani) nuk paraqet pengese. Ndersa tek prodhimet e tjera duhet te hiqet breneri, ngase breneri e pengon drurin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim