TENDA KLASIKE TE DIELLIT

Shitet nga: lulzim 01 Gsh 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Punojm tenda te diellit sipas porosis.Kemi tenda si ne fotografi perSHTEPIA LOKALE BANESA ,BAHQE TERASA.dhe kemi 120 lloje te pelhures te tendave.Tendat i punojm sipas porosis dhe vendit.
Afati i punimit te tendes 2-3 dite.
Punojm ne Tërë teritorin e Kosoves

NDROJME EDHE PELHURAT E TENDAVE 15 EURO METRA KATROR.
. .
Kemi mekanizma dmth dalja e tendes 2 metra,2.5 metra,3 metra dhe 3.5 metra.
informata me te hollsishme ne numrat e tel.044 148 dhe 049 148 991 KUR TENDA ESHTE ME E MADHE SE DHJETE METRA KATROR KEMI QMIME FANTASIKE VETEM 45 EURO METRA KATROR.
VERTETONI PSE NE JEMI TE ARSYESHEM ME QMIME.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim