Tenda-Karrika me qera-wib 044 673 609..049 187 705

Shitet nga: fatmir 17 Jan 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
--Japim me qera tenda ,, karrika dhe tavolina per dasma ,, ahengje ,, ndeja dhe raste te ndryshme familjare , jan me madhesi 10x5m , 10x4m ,8x5m , 12x6m , 10x6m gjithashtu kan edhe ndriqim ,, transporti dhe montimi jan gratiss 044 673 609 .....049 187 705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim