karrika me qira 044545701 049591102

Shitet nga: Driton Gerguri Sot 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
karrika tavolina dhe shatora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim