ofroj tenda karrika dhe tavolina me qira 044545701

Shitet nga: Driton Gerguri 10 Sht 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Tenda per dasma dhe nevoja tjera ne sherbim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim