Autotransport Gjermani Kosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Autotransport "YLBERI" Sot 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm transportin e veturave prej Gjermanije per ne Kosov. Me Qmimet shume te volitshme per me shum informata mund te na kontaktoni ne Telefon.

Nr Kontaktues:

049 476 779Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim