Bëjm bartjen e veturav 24h

Shitet nga: Auto bartje 24h 15 Qer 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
AUTO SALLONI
autoZone

AUTO BARTJE 24h
044/362 887
049/362 887
Viber +37744 362 887

Naseri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim