Moler dhe Elektik

Shitet nga: Burim 29 Sht 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Profesional Moler dhe Elektrik.

bejme intrevenime dhe permirsime ne mure lyrjen dhe elektriken ne banesa zyre.

Ju mirpresum cmimin si pas marrveshjes punojm te shtune dille dhe mas orarit pas ores 4 gjat javes ju garantojm per peofesioanlizem ne punen tone :-)


Nr 045 444-224
Nr 045 880-077
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim