Taxi Privat shumë të sigurtë edhe shumi Rehatshëm

Shitet nga: 21 Nën 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm Vozitjen e Udhëtarëve për AeroportE të Shkupit dhe anasjelltash , dhe NGA AIROPORTI TË Prishtines... e nëpër Gjith Qytete TË Kosoves.
Vozitja bëhet NISJA D.M.Th nga Mitrovica Vushtërri etj ... Edhe nga Prishtina >>> e Direkt NË >>Airoport

Vetura është shumë Komode dhe e përshtatshmë edhe shumë e Rehatshme e Sigurt , vetura është me Klim për 4 udhëtarë
Ju mirë pres
Thirrja mund të bëhet edhe në Viber... +386 49 577 305


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim