Taxi Transporter Private, ne gjith Kosove

Shitet nga: Bajrami A 10 Tet 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Taxi Transport Private - ne gjith Kosoven
Jam besimtar dhe mundohem me kry punen ndershmerisht,

Per Informata
044 240419
+37744240419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim