Taxi nga Prishtina në qytetet e Shqipërisë

Shitet nga: TAXI 10 Shk 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Ofrojmë shërbime taksi nga Prishtina për Tirane dhe qytete të tjera të Shqiperisë.
Siguria, korrektesia, shpejtësia janë tiparet tona.
Per çmim kontaktoni ne numrin ton & Viber: 045 338 057
Nga Prishtina në: Tiranë,Durrës,Kavaj,Shkodër,Velipoj,Shëngjin,Lezhë...
Kemi vend të mjaftueshëm për bagazh..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim