TransporT Me Kran(044-250-648)(Ipko 043-973-629)

Shitet nga: AUTO KRAN BESI 20 Mar 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
AUTO KRAN BESI BEJM TRANSPORTIN E KIOSKAVE, KONTINJEREVE, TRAFOVE oELEKTRIKE,GJENERATOREVE MAKINAVE SHTYLLAT ELEKTRIKE RRJETAVE TE BETONIT REKLAMAVE PUNOJM EDHE ME KORPË DERI 16 METRRA LARGESI JU MIR PRESIM TEL 044-250-648/Ipko-043-973-629) Viber +377-44-250-648 Facebook Auto kran besi TransporT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim