Transport me kamion 24h

Shitet nga: Transport Dje 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm transportin e gjitha mallrave ne Kosove ,Shqiperi dhe Maqedoni per me shum info na kontaktoni ne nr.
044 312 171---045 248 828 ---049 562 829
Viber +37744312171
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim