Transport me minibus

Shitet nga: Avniu 13 Pri 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejmë transportin për të gjitha llojet e udhëtarve ,nxënsave ,vizitorëve ,grupëve të ndryshme të punëtorëve etj etj me qmime shum të volitshme ,ju mirëpresim ANESI travel. Tel 045-645-432
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim