Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime ...

Shitet nga: moler 22 Mar 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
kemi ngjyra te kualitetit te preferuara për dhoma tuaja ofrojm kataloge ngjyrash,
te ghitha ngjyrat colors punohen ne menyr kompjuterike
..
gjindem ne prishtine
nfo 044 29 69 33.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim