Bejm rregullimin e oborreve me kubza

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: mifail 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
bejm rregullimin e oborreve me kubza "kocka" me provoj shumvjeqare ne kosov dhe gjermani
firma "KOPSHTI" damanek malishev
viber-049-623-383
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim