Bejm rregullimin e shkalleve me granit

Shitet nga: Kastrati 09 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejme rregullimin e shkalleve te ndryshme te shtepive, banesave, me granit merrmer dhe keramik.
Per pune qe kryejm ju garantojme.
Mund te na kontaktoni permes ketyre numrave te telefonit: 044280473, 049.702.310.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim