Color 0.50 cent RENOVIM KOMPLET,UJIN,KERAMIK

Shitet nga: 17 Nën 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Color 0.50 cent Bejm Renovimin e Objektev ne menyr profesionale po ashtu bejm termoizolimin .Punojm me pergjegjsi dhe moral te lart te punes.

Numri 044 962 603 si dhe numri Viber +37744962603
Ju Faliminderit per Mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim