GURE KALLDERMA DHE PUNIME TJERA ME GURE

Shitet nga: Ardian BEGAJ Sot 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
OFROJME:
KALLDERMA, GUR TE PRERE, ARKA TE BUNAREVE, QESHME, FONTANA, KAMINA, GURE TE GDHEDUR, GUR DEKORATIV SI DHE GJDO PUN TJETER ME GURI.

Selin kryesore e kemi ne Banje te Malisheves.
044/728-824.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim