KANALIZIME - BEJM HAPJEN E KANALIZIMEV :banjo,kuzh

Shitet nga: 17 Nën 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejm hapjen e te gjithave kanalizimeve ne :Banjo,Kuzhin,Kopsht me makineri moderne si dhe instalimin e gypav te kanalizimev ne :Banjo,Kuzhin,Kopsht si dhe instalimin e ujit sistemin gjakomin italian.
Flm per Mirkuptim
044 183 126 dhe numri Viber +37744183126
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim