KNAUF FASADER DEKORIME NGJYROSJE ETJ

Shitet nga: ARTI 26 Sht 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
OFROJM SHËRBIME PROFESIONALE NË PUNET E MOLERAIT ME NJË EKPIT TË PERSOSUR NË KËTO PUNË:
FASADA .

KNAUF

DEKORIME NGA KNAUFI GIPSI DHE STIROPOLLI.

LLAQE

NGJYROSJE ME POLIKOLOR PA PATUR NEVOJ TI LARGONI MOBILET APO TI MBULONI ATO TE GJITHA NE I KRYEJM PA PATUR NEVOJ TË LODHENI JU MOBILET DYSHEMEJA DHE ODENDIT MBULOHEN ME FOLJE PAS PERFUNDIMIT TË PUNES QDO GJË KTHEHET NË VENDET E TYRE PER METER KATORIR 0.50 m² JU MIRPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim