M O L E R Agimi 0.50 m² FASADA GLET

Shitet nga: Agim 19 Sht 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, punojm FASADA . . . GLET dhe KNAUF . . . , Renovime dhe Riparime ............................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone............................tel . . . +377 45 84 60 40 . . . viber ------ +0386 49 83 76 77 . .. viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim