M O L E R Agimi 0.50 m² . . .FASADA . .GLET , ,

Shitet nga: Agim 28 Pri 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, punojm . . . FASADA . . KNAUF dhe GLED . . , Renovime dhe Riparime...........................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone............................tel . .. +377 45 84 60 40 . . .viber -- -- -- +386 49 83 76 77 . . . .viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim