MOLER 0.50 m² 044878728

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ARTI MOLER Sot 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
MOLER COLOUR MOLER ..,NGJYROSNE BANESËN APO SHTËPIN E JUAJ ME NGJYRA APO VETËM ME NGJYRË TË BARDH POLIKOLOR . KEMI PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET NË PUNËT E MOLERAIT . QMIME SUPER TË LIRA NE TREG 0.50 M² NA KONTAKTONI DHE DO TË BINDENI NË SHERBIMET TONA JU MIRPRESIM. TEL: 044 87 87 28 PUNOJM EDHE FASADA TË MBRENDSHME KNAUF GLET ETJ .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim