MOLER COLORS 0.50 m² mob: 044296933

Shitet nga: moler 22 Qer 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,.
punojm te ghitha punët e moleraj.
ofrojmë kataloge ngjyrash
gjindem ne prishtinë..
Mob 044 29 69 33
N.T.P MOLERAJ PRISHTINË
mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim