MOLER GLET FASADA LLAQE ETJ 044878728

Shitet nga: Afrimi Sot 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
OFROJM NGJYROSJEN E BANESAVE,SHTËPIJAVE,LOKAVE,ZYREVE DHE DEPOVE ETJ.
KEMI PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET NË PUNËT E MOLERIT PO ASHTU KENI NJË STAF PROFESIONALË.
NUK BËJM PIKJEN E DYSHEMES APO TË MOBILEVE SEPSE TË GJITHA I MBULOJM ME FOLJE NUK KAN MUNDESI MU PIKË. NUK KENI NEVOJ TI LARGONI MOBILES SEPSE TË GJITHA NE I KRYM DHE PAS PERFUNDIMIT TE PUNES TË GJITHA MOBILET KTHEHEN NË VENDET E TYRE PËR MA SHUM NA KONTAKTONI DHE DO BINDENI NË SHERBIMET TONA JU MIRPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim