MOLER PROFESIONALIST

Shitet nga: tahir 22 Mar 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
puna behet me perkushtim te madh bejm izolime me foli dhe nuk keni nevoj te largoni gjesendet nga dhoma pasi kryhet puna e moleraj te ghitha kthehen si me parë
kemi ngjyra te kualitetit te preferuara për dhoma te cilat jan dizenfektues dhe nuk demtojn shendetin
.ofrojm kataloge ngjyrash,
te ghitha ngjyrat colors punohen ne menyr kompjuterike

gjindem ne prishtine info 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim