Moler / Rinovime/ Ngjyrosje...

Shitet nga: MOLERI.... 10 Shk 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
MOLER profesionalist , bejm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre , hoteleri etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
kemi ngjyra te kualitetit te preferuarat per dhoma
te gjitha ngjyrat colors behen ne menyr kompjutorike..
puna bëhet ne menyr profrsionale
ofrojm kataloge ngjyrash,
gjindem ne prishtine 044296933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim