Moler 0.50m² profesionalist / 044 29 69 33

Shitet nga: XONI 24 Qer 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj,
ofrojm ngjyra te kualitetit me te preferuaray per dhoma
puna behet me perkushtim te madh , cilsi korrektesi dhe shpejtesi
ofrojmë kataloge ngjyrash
gjindem ne prishtinë..
mob. 044976404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim