NDROJM SHTOFIN E TENDAVE KLASIKE TE DIELLIT

Shitet nga: lulzim 12 Gsh 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Nqofse keni tende qe i funkcionon mekanizmi e shtofin e ka te demtuar, ne munde ta ndrojme shtofin e tendes kemi zgjedhje reth 120 ngjyra te shtofit akril, special per tenda.Qmimi eshte 15 euro per meter katror plus shtohen 70 cm gjatsi per balloren dhe pshtjelljen reth boshtit te tendes.
PUNOJM NE TER TEERITORIN E KOSOVE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim