Ndertime dhe Renovime komplet me qelsa ne dore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Winwor 18 Maj 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Kryejm pune me qelsa ne dore si;
Ndertime te uleta dhe te larta nga themeli,
Rryme,uje,kanalizimi,Dyer,dritare,roleta nga plastika dhe alumini,mallter,fasasd,izolim,knauf,glet,steripoll,keramik,sanitari,gilindera per shkalle dhe ballkone nga alumini,mermer,granit,dyer te brendshme dhe te jashtme ,laminat,nxemje etj.Punet fillojn me projekte dhe dizajne nga arkitektet dhe inzhinjeret te cilet se bashku ofrojn pune dhe kualitet.
Gjithashtu kryejm renovime per shtepi apo banesen tuaj .
Te gjitha sherbimet tona jane marre nga pervoja ne shtetet europiane Danimark,Gjermani,Austri.
Ne jemi nje ekip profesional dhe ju garantojm ne kualitet dhe cilesi.
Per me shum kontaktoni ne nr:
+377 44 374 664 +viber
Presim bashkpunime serioze.
Te gjitha i gjeni në një vend.
Faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim