Ngjyrosje me polikollor, Rinovime etj.. 044 296 ..

Shitet nga: tahir 11 Shk 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Moler, profesionalist bejm ngjyrosjen me polikolor te banesave, dhomave, lokaleve, mureve, etj. si dhe gled, rinovime , dekorime etj , Po ashtu punoj edhe me dizajne sipas porosisë.
Puna bahet mir dhe pastert ne menyr profesionale
kemi pervoj shumvjeqare ne punet e moleraj etj,
ofrojm katalogje ngjyrash,
gjindem në Prishtinë
mob.. 044 29 69 33Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim