Ngrohje qendrore (Shitje, Instalim, servisim)

Shitet nga: Haki Dje 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
PAGUAJ DERI 300 € ME LIRE.
OFERTA VLEN JANAR SHKURT

Bëjmë instalimin e nxemjes qendrore komplet deri në ndezje. Me qymyr dry pelet rrymë. Ofrojmë garancion për punën tonë. Punojmë me bakër po ashtu edhe me inox që është sistem më i sofistikuar se bakri më i fortë dhe më i gjesh, kushton 15% më shtrenjtë. Pak mjeshtër punojnë me gyp inox, porse është më I sigurt se bakri.

Edhe instalimin e nxemjeve ekonomike pa tym. Me rrymë. I merr 1 kw rrymë ndërsa I prodhon 4 kw energji termike.


- Instalime te ujit, kanalizimit.


Prishtinë, Fushë Kosovë. Punojmë në tërë Kosovën, Prishtinë, Pejë, Gjakovë, Mitrovicë prizren, tërë Kosovën. Madje edhe në diasporë.

044 447 885 - 049 273 117
Viber: +386 49 273 117
Pranojme edhe kompenzime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim