PRODHOJM DHE MONTOJM KALLDERMA DHE GURE TJER

Shitet nga: Ardian BEGAJ Dje 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Prodhojm dhe montojm:
KALLDERMA, GUR TE PRERE, ARKA TE BUNAREVE, QESHME, FONTANA, KAMINA, GURE TE GDHEDUR, GUR DEKORATIV SI DHE GJDO PUN TJETER ME GURI.
Duke filluar me qmimin nga 13e/m2.
Selin kryesore e kemi ne Banje te Malisheves.
044/728-824.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim