Parket..n.sh Hoti_Parket

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: besim 04 Jan 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Për një Ambient më të Shëndosh Zgjedhje e përkryer për çdo shtëpi apo banes !
Me eksperienc Gjermane....
• Pa pluhur dhe Alergji !
• Ju me gjasë do të bleni Parket vetëm një herë në jetën Tuaj !
• Mendoni për këtë !
Ekip e specializuar për Parket

• Shitjen,montimin e Parketit
• Gdhendjen e parketit
• Shitjen,montimin e Laminatit
• Restaurimin dhe riparimin e të gjitha llojeve të Parketit
Ngjyrosjen e Parketit me ngjyra speciale.......si mahagon,merbau,arrë etj.....
• Parketi i juaj së shpejti do të duket i Ri.
Traditë mbi 50 Vjeqare..........
Garancion 10 Vite.
Info:043703060
Viber:+4915756774610

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim