Punojm keto pun

Shitet nga: Moler 06 Jan 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Punojm keto pun
Mallter izolime me stiropol fasada knauf ngjyra
Renovime te jashtme dhe te mbrenshme etj
Marrim kompenzime vetura
Tel 044831641
Viber +37744803597
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim