Renovime Moler Gled Knauf Fasad Epoks

Shitet nga: mili 16 Jan 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Rexha-N Kryen keto sherbime si
Moler
Glet
Knauf
Tapeta
Suvatime
Fasad
Prerje te Betonit me marrveshje
Laminat
Parket
Pllaka
Gur dekorativ
Grryerje +lyerje te Parketi
Epoks
Instalime ujit Kanalizimit
Instalime te Nxemjes


Jemi te kujdeshem dhe te perpiket ne punen që i punojm Bejm Izolimin e inventarit dhe nuk bejm pikjen e dyshemes Gjat lyerjes apo renovimin e baneses apo lokalit tuaj. Po ashtu kemi staf profesional dhe paisje adekuate per sherbimet që ne i kryejm Bejm pun Kualitet Qellimet tona jan qe ti plotsojm Kerkesat tuaja Me pun Kualitative dhe me qmime te Volitshme

Info 045321805 -Viber
049321805 -Viber

www.facebook.com/Rexha-N
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim