Renovime Moler Gled Knauf Fasad Epoks

Shitet nga: mili Dje 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Rexha-N Kryen keto sherbime si
Moler 0.50 m2
Glet 2.5€ m2
Knauf 5€ m2
Tapeta 2€ m2
Suvatime 2.5€ m2
Fasad 1,5 € m2
Prerje te Betonit me marrveshje
Laminat 1€ m2
Parket 4€m2
Pllaka 5 € m2
Gur dekorativ 7€
Grryerje +lyerje te Parketi 5 €m2
Epoks 35€. m2
Instalime ujit Kanalizimit 250 € per Banjo
Instalime te Nxemjes 35€


Jemi te kujdeshem dhe te perpiket ne punen që i punojm Bejm Izolimin e inventarit dhe nuk bejm pikjen e dyshemes Gjat lyerjes apo renovimin e baneses apo lokalit tuaj. Po ashtu kemi staf profesional dhe paisje adekuate per sherbimet që ne i kryejm Bejm pun Kualitet Qellimet tona jan qe ti plotsojm Kerkesat tuaja Me pun Kualitative dhe me qmime te Volitshme

Info 045321805 -Viber
049321805 -Viber
044162228
www.facebook.com/Rexha-N
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim