Servis i qelsave

Shitet nga: servis i qelsave 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Shumezimin,servisimin e te gjitha llojeve te celesave
zhbllokimin e dyerve dhe hapjen e veturave pa demtime
sherbime edhe ne teren

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim