Servis per amvisni " I N G - S E R V I S " Prish..

Shitet nga: ING - SERVIS PER AMVISNI 22 Dhj 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
________________________________________________________________________

SERVIS PER AMVISNI


- Ujeinstalime & Elektroinstalime & Riparime
- Banjo komplete
- montojm hidrofora te lidhur ne bazen dhe puse
- Montim sanitarije ,banjo komplete ,renovim
- te gjitha ne një vende
- Hidroiziolime ,qpime te kanalizimit deri ne 20 m
- Çdo gje zgjidhet tel kontakti - 044 118 616


JU MIRERPESIM ____
________________________________________________________________
Email: bilallkrasniqi@gmail.com
Mob: +37744 118 616 + viber
adresa ;kodra e trimave
Prishtine
-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim