VENECIANE

Shitet nga: lulzim Dje 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   7 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
ROLETA VENECIANE VETEM 7 EURO ME MATJE ,TRANSPORT DHE MONTIM TUAJIN MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI 9 NENTE EURO METRA KATROR.
TEL.049/044 148 991
ORARI I PUNES 7-22 GJDO DITE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim