Lodra me Shumic

Shitet nga: lodra 18 Jan 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Bejm furnizimin me lodra te llojllojshme me shumic pambuk (kafsh te llojllojshme made in Germany) sasia nga 50 cop e me shume.

Qmimet nga 1€ per cop.
Furnizim per qerdhe (kopshte) femijesh .
Dhe Lokale .
Qmimet jan tejet te arsyeshme ,lodrat jan te shum shum llojshme ne madhesi te ndryshme.
viber +37744724229
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim