Lodra me Shumic

Shitet nga: lodra 23 Maj 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   2 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Lodra me shumicë, nga pambuku Lodrat janë të llojëllojshme, dhe madhesi të ndryshme.
Lodra me shumicë, për Dyqane si dhe Kopshte fëmijesh.
Qmimet për lodra me shumicë: 0.80€,1.70€ dhe 3.70€-6.00€.
Kontakti tel: +37745875112
Facebook:   https://www.facebook.com/Lojrat2017/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim